РЕКОНСТРУКЦІЯ ТЕПЛОМЕРЕЖ

2022-04-29

    Відповідно до затвердженого Комплексного плану організаційно-технічних заходів підготовки теплового господарства до нового опалювального періоду, ремонтні бригади КП «Вінницяоблтеплоенерго» проводять роботи з реконструкції тепломереж на кількох ділянках. Одна з таких за адресою: вул. Хмельницьке шосе, 7.

    На цій ділянці буде замінено частину аварійної мережі на нові, попередньо ізольовані трубопроводи, що поліпшить енергоефективність, зменшить теплові втрати. Завершення ремонту, з урахуванням асфальтування, має відбутися до 6 травня, згідно з графіком.

    – Одним із пріоритетних завдань, які поступово, навіть в умовах війни, реалізовують фахцівці підприємства є заміна аварійних мереж на попередньо ізольовані, – зауважує генеральний директор Андрій Ковальов. – Попри те, що не всі споживачі своєчасно розрахувалися з КП «Вінницяоблтеплоенерго» за надані послуги, намагаємося віднаходити можливості для придбання необхідних матеріалів й проводити як поточні, так і планові роботи з оновлення нашого теплового господарства. Принагідно звертаюся до населення та бюджетних установ: здійсніть оплату в повному обсязі за спожите тепло та гарячу воду і це дозволить виконати більше заходів з підготовки до наступного опалювального сезону.

    Все буде Україна!

    Перемозі бути!

Пресслужба КП «Вінницяоблтеплоенерго»