Підприємство

Вітаємо Вас на сайті КП “Вінницяоблтеплоенерго”!

Комунальне підприємство “Вінницяоблтеплоенерго” відоме в м. Вінниця як надавач послуг теплової енергії та гарячого водопостачання фізичним та юридичним особам.

КП “Вінницяоблтеплоенерго” створено відповідно до Рішення 2-ї сесії обласної Ради 5-го скликання від 10.07.2006 року № 79 шляхом перетворення підрозділу обласного комунального підприємства “Вінницятеплокомуненерго”, яке було засновано у 1970 році. Діяльність підприємства спрямована на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуг з централізованого опалення і гарячого водопостачання для населення та бюджетних організацій. Підприємство обслуговує споживачів теплової енергії, розташованих у м. Вінниця та Вінницькій області.

На балансі підприємства перебуває: 53,1 км теплових мереж у тому числі із застосуванням попередньої ізоляції труб – 18 км., 53 котельні, 12 теплових пунктів, системи гарячого водопостачання, насосні станції, майстерні з ремонту котельного та допоміжного обладнання, обладнання теплових мереж, систем гарячого водопостачання і теплових пунктів; автотранспортний парк, електрощитові установки та інші інженерно-технічні комунікації і споруди.

КП “Вінницяоблтеплоенерго” здійснює технічне обслуговування 54 котелень рівнів бюджетної сфери.

Підприємство надає послуги з технічного та профілактичного обслуговування обладнання котельних. Підприємство має дозволи на виконання робіт підвищеної небезпеки.

Загальна встановлена потужність підприємства становить 10,774 Мвт/год. теплової енергії.

Нормальний режим експлуатації задіяних потужностей підприємства, та весь процес функціонування забезпечують підрозділи: служба збуту енергії та послуг, служба оперативно-технічного та господарського забезпечення, виробничо-експлуатаційна служба, планово-економічний відділ, виробничо-технічний відділ, відділ енергетичного контролю, лабораторія з охорони праці, лабораторія технологічного забезпечення, лабораторія автоматизованих систем управління, лабораторія з обстеження технічного стану димових та вентиляційних каналів; електровимірювальна лабораторія атестована на проведення вимірювань у сфері поширення державного метрологічного нагляду.