Історія підприємства

Наказом по Вінницькому обласному управлінню житлового господарства від 3 квітня 1970 року №19 на базі районної котельні “Вишенька” при Вінницькому міськжитлоуправлінні утворено Дирекцію об'єднаних котелень та теплових мереж. До складу Дирекції увійшли п'ять виробничих дільниць з обслуговуванням котелень та теплових мереж в м. Вінниці та цех централізованого ремонту.

В 1974 році на базі Вінницької дирекції об'єднаних котелень та теплових мереж і котелень ряду райцентрів області утворено Вінницьке обласне підприємство теплових мереж “Вінницятепломережа”(Наказ МКГ УРСР від 10.12.73р.№369). До складу підприємства увійшли: три райони теплових мереж в м.Вінниці; п'ять дільниць теплових мереж в райцентрах області; в т.ч. в м. Мог-Подільському, Тульчині, Гайсині,Хмільнику,Барі; цех централізованого ремонту.

На протязі 1975-2000р.р. збільшувались потужності підприємства; до складу приймались нові котельні; було створено нові підрозділи: виробничу лабораторію та теплотехнічну інспекцію; розпочато планомірну диспетчеризцію автоматизованих котелень; ліквідовувались вбудовані в житлові будинки котельні; на базі підприємства створену обласну метрологічну службу; вперше примінена силікатизація трубопроводів гарячого водопостачання; примінено новий для підприємства тип автоматики для газифікованих котлів “АПОК-66”.

Наказом МЖКГ УРСР №68 від 13 березня 1985р. Підприємство “Вінницятепломережа” перейменоване в “Вінницятеплокомуненерго” і стає підприємством, що забезпечує теплом та гарячою водою житловий фонд і обєкти соцкультпобуту значної частини м.Вінниці, здійснює методичний супровід 12 підприємств теплових мереж в райцентрах області. Стає одним із найавторитетнішим підприємством комунального господарства області; законодавцем в розвитку теплофікації; лабораторією випробовувань та впроваджень нової техніки і нових технологій в галузі теплопостачання та енергозбереження.

Комунальне підприємство “Вінницяоблтеплоенерго” створене на підставі рішення 2-ї сесії Вінницької обласної Ради 5-го скликання від 10.07.2006 року № 79 шляхом перетворення підрозділу обласного комунального підприємства “Вінницятеплокомуненерго”.

Діяльність підприємства спрямована на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуг з централізованого опалення і гарячого водопостачання для населення, бюджетних організацій та інших споживачів в м. Вінниця та Вінницькій області.