Всесвітній день охорони праці

2018-05-14

           За ініціативою Міжнародної організації праці (МОП) для привернення уваги світової спільноти до питань охорони праці та смертності працівників на робочому місці щорічно, починаючи з 2002 року, понад 100 країн світу 28 квітня відзначають Всесвітній день охорони праці.
         Указом Президента України від  18 серпня 2006 року № 685/2006 день об’єднання людей  навколо проблеми збереження життя і здоров’я працівників офіційно визнаний в Україні - 28 квітня. Наша держава разом з усім світом відзначатиме 28 квітня Всесвітній День охорони праці.

         На виконання наведеного вище наказу Президента України з 23 по 29 квітня 2018 року наказом по комунальному підприємству “Вінницяоблтеплоенерго” здійснювалась підготовка та проведення “Тижня  з охорони праці” а саме:

         - проводилась роз'яснювальна робота про Тиждень охорони праці, розповсюджувались об'яви в підрозділах підприємства;

- проводились тематичні зустрічі на дільницях підприємства на тему “Захищене і здорове покоління”;

- з 2 по 5 квітня 2018р. проведено медичний огляд працівникам певних категорій;

- 12 квітня 2018р. за участю начальника відділу з профілактики страхових випадків Вінницького відділення управління ВД Фонду соціального страхування України у Вінницькій області Дем'яненко І.Ю. відбулася нарада присвячена проведенню на підприємстві “Тижня охорони праці”.

- членами робочої групи були підготовлені матеріали з актуальних проблем виробничої безпеки та охорони праці і донесені  до працівників підрозділів підприємства;

- 25 квітня 2018р. проведено навчання та перевірка знань з питань охорони праці працівників Служби технологічного забезпечення підприємства;

- проведені додаткові перевірки стану охорони праці в підрозділах підприємства.

- проведено конкурс “За безпечну працю” з визначенням переможців у номінаціях “Кращий працівник”, “Краща виробнича дільниця” з врученням заохочувальних призів.